Header Ads

Tady běhá text
recent

Jakou podprsenku nosím dneska?

Trochu překvapený jsem byl, když jsem dneska narazil na Mashable na článek o podprsenkách a Facebooku (About 10 hours ago Jennifer Van Grove Comments Sharing Your Bra Color Is the New 25 Things on Facebook). Sice se pořádně neví, kdy a proč tuhle skupinu spustil, ale máme jí tu.


Mashable o Facebook a šílených skupinách

Ti z vás, kteří znají Mashable, portál o sociálních sítích, se asi trochu podiví. Nicméně se to vztahuje k zakládaní skupin na Facebooku. Sdělit světu jakou mám dneska barvu podprsenky je na Facebooku in!
"Jakou barvu podprsenky právě teď máte na sobě? Dejte nám vědět, jakou barvu podprsenky zrovna dneska máte na sobě a my z toho budeme mít radost."

Podprsenky na Facebooku jsou in!

Že je to šílené? Zadaný dotaz do vyhlesávače Google "facebook status updates bra color" vám ale potvrdí to, že na Facebooku to s podprsenkama skutečně frčí. Jako ostatně všechny šílené skupiny. Bohužel si skupinách někteří jednoduše vysajou z lidí data a tiséce kontaktů jako třeba skupiny typu: Kdo sleduje můj profil.

Češi a podprsenky na Facebooku?

No, a co my Češi? Založil jsem na Facebooku podobnou skupinu: PODPRSENKA - ptáš se jakou mám dneska?. Beru to jako hec. Takže pokud se budete slečny a dámy chtít podělit s okolím o barvě té své podprsenky, máte možnost. Minimálně tím potěšíte polovinu české populace:-)

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.