Header Ads

Tady běhá text
recent

Filmové novinky: Skyline (2010) Skyline online. /video/

I letošní podzim nebude ve filmovém žánru sci-fi žádná nuda. Chystá se celá řada filmů, které rozhodně bude stát za to vidět. Jednou z těchto novinek, vedle legendárního návratu filmu TRON (TRON The Legacy), který přijde do kin v polovině prosince letošního roku, nás následující měsíc čeká apokalyptický sci-fi triller Skyline.Název filmu, Skyline, je už sám o sobě zajímavý. "Ve sci-fi thrilleru Skyline sestoupí podivná světla na město Los Angeles a nasávají lidi stejně jako jsou můry přitahovány a spalovány plamenem. Mimozemské síly polykají celou lidskou populaci z povrchu zemského." Tohle vše uvidíte i v prvním traileru k filmu Skyline. Jednoduchá zápletka, kterou jsme tolikrát viděli.

K zamyšlení je to, že i podle vědců, Stevena Hawkinga nevyjímaje, je takovýto druh setkání s jinou  vyspělou civilizací ta nejpravděpodobnější varianta. A  po filmech Válka světů, Invaze nebo Happening je film Skyline dalším apokalyptickou vidinou setkání s jinou civilizací. Máme se připravovat na mimozemskou invazi? Já se budu minimálně těšit na film Skyline až dorazí do kin.Kdo stojí za tímto filmem? Režiséry a producenty v jedné osobě jsou bratři Colin a Greg Strausovi, známí hlavně svými vizuálními efekty ve filmech a seriálech The X-files, Avatar, Titanic, IronMan2, Courious Case of Benjamin Button nebo filmu 300. Bratři Strausovi stojí ale především za krvavým počinem AvP (Alien vs. Predator: Reguien).

Před nedávnem byl zveřeněn i druhý trailer k tomuto tajemně vypadajícímu filmu s apokaliptickým nádechem. "Jednou se jen podíváte do světla a už vás nepustí!" Máme se dle mého na co těšit, mistři efektu se do toho pustili s plnou vervou.Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.