Header Ads

Tady běhá text
recent

Chcete originální profil na Facebooku?

Facebook změnil profilovou stránku a toho se dá využít k vytvoření hodně originálního profilu. Jak? Služba na stránce TheNewProfile.com vám ukáže hodně originální způsob, jak si vytvořit profil dle vašich představ. Dobré nápady jsou kolikrát fakt jednoduché a služba na stránkách www.thenewprofile.com  (je v češtině) k těmto rozhodně patří.
  

Že si na Facebook můžete nahrávat fotky, ví asi každý. Stránka www.thenewprofile.com vám dokáže z jakékoli fotografie vytvořit zajímavý profil. Ze snagitu, který přikládám, se přesvěčte sami. Zde je můj Facebook profil originál. Sám jsem si svůj profil změnil na tuhle hezkou fotku z vesmíru.

Jak si vytvořit vlastní originální Facebook profil?
Postup je ve třech krocích a je velice jednoduchý:
1) Nahrajete si nejprve nějaký JPG nebo JPEG obrázek. Obrázek musí být větší než 700*300 px, to je ediná podmínka.
2) Vyberete si, kolik řádků informací máte uvedeno pod vlastním jménem uvedeno (tam kde máte bydliště, někteří i datum narození, místo, kde děláte atd.).

3) Vyříznete si oblast z obrázku, kterou budete chtít vidět na vašem Facebook profilu.
4)  Stáhnete si obrázky do PC, rozbalíte, vytvoříte album přímo s těmito obrázky na Facebooku, označíte se sami na obrázcích končících s _5,_4,_3,_2,_1 - přesně v tomto pořadí! Obrázek končící s _0  označíte jako profilový.


Přidat.eu záložku Print

12 komentářů:

 1. Ďakujeme za článok. Nástroj sme o čosi vylepšili. Odteraz môžete využiť aj automatický upload vyrezaných častí na facebook - stačí teda len označiť najväčší výrez ako profilovku a to je všetko :)

  Ešte sme znížili kompresiu obrázkov na minimum, takže teraz môžete vytvoriť ešte kvalitnejšie profily...

  OdpovědětSmazat
 2. Není zač, když už mě to nadchlo, proč o tom neříct dál, ne?

  OdpovědětSmazat
 3. Ale co když mě někdo označí v jeho albu nebo nenahraju další fotky? Nezmizí to potom?

  OdpovědětSmazat
 4. ano, pak tohle nastavení profilu zmizí v nenávratnu, jediné co zůstane, je profilová fotka.

  OdpovědětSmazat
 5. tento link mi nefunguje www.thenewprofile.com , lze to nějak udělat jinak? díky za radu

  OdpovědětSmazat
 6. http://picscatter.com/

  OdpovědětSmazat
 7. Děkuji za další odkaz, který již funguje.

  OdpovědětSmazat
 8. Doufám, že TheNewProfile.com je jen dočasně v odstávce.

  OdpovědětSmazat
 9. Ahoj, já teda moc zkušeností s pc nemám a tak nevím přesně, jak postupovat.. Nahrát fotku na fb umím, ale jak a kde přesně ji rozřezat? V pc nebo na Fb? Pokud máte čas, napište mi, prosím. S pozdravem R.

  OdpovědětSmazat
 10. Ahoj, ne nic sám nestřihej, nech to za tebe udělat stránky: http://cz.thenewprofile.com/ vyber si obrázek, nahraj ho a nahraje se ti i do Facebooku.

  OdpovědětSmazat
 11. Bohužel takto to nefunguje na page - fotografie náhodně rotují a obrázky, krom toho profilového, se nahodile prohazují jako puzzle.. Poradíte někdo? Díky

  OdpovědětSmazat
 12. Nahrála jsem fotku, ořízla jí, ale nevím, jak to mám nastavit na FB! :(( fotka je už sama od sebe označená a když jí označím jako profilovou, tak se mi zobrazí pouze ta největší! Poradíte mi prosím někdo jak ne to?! Děkuji.

  OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.