Header Ads

Tady běhá text
recent

10 signálů že tě chce, že se jí líbíš


Jak poznáš, že tě žena chce? Má tě ráda? Má mě ráda a líbím se jí? "Kdy poznám, že se jí líbíš?" Toto je otázka, která se objeví u mnoha mužů, když jsou zrovna blízko s někým, koho mají rádi  nebo  s kým by měli rádi nějaký ten "vztah". Jak tedy poznat, zda tě ona má ráda? Pojďme se podívat na jasné signály, které ti mohou pomoci pochopit a posoudit mezi vámi vzájemné pouto.
Dnes se podělím o deset signálů, které napoví, zda se o tebe žena zajímá - signály, které řeknou, zda tě má ráda, či nikoli. Než začnu, na začátek musím připomenout, že některé ženy jsou více společenské než ostatní. A to může nás muže někdy hodně mást. Buď jednoduše vždy opatrný, pokud posuzuješ lidi na základě znamení řeči těla. Vždy je zapotřebí vidět tato znamení v celém kontextu situace.

Pojďme se podívat na to, jak ženy obecně komunikují s ostatními lidmi, před tím, než si budeš jistý tím, co doopravdy k tobě cítí  nebo co s Tebou má v úmyslu dělat. 

Dobře, pojďme na to!

1. Otočí se na tebe přímým pohledem

Když okolo ní projdeš a pokud se ona ohlédne, je to zajímavé znamení, které říká jediné: že jsi jí rozhodil. Ať už jakkoli. Upozornil jsi na sebe. A pokud si všimneš, zda se podívala do tvých očí, je to ještě lepší znamení. Nicméně nevytrhni to z celého kontextu situace. Uvědomte si, že nějaké ženy se na tebe dívají, protože mají tak přátelskou povahu. Možná, že ti takové jednání může zdát legrační; ona se ti prostě jen podívá do očí. Nechápej tento signál špatně jako znamení fyzické přitažlivosti! 

2. Usměje se na tebe

V řeči těla znamená úsměv - "vítej". To je důvod, proč tě někteří prodejci přivítají do jejich obchodu s úsměvem. Minimálně to je dobrý pocit a vřelé přivítání. Pokud se na tebe usměje při chůzi nebo se usměje, když s ní mluvíš, je to velmi dobré znamení. Pokud budeš více pozornější, všimneš si i záblesku v jejích očích a na rtech, když s Tebou mluví, vyhrál jsi. Při konverzaci je to velmi silné znamení! Tato záře v komunikaci často souvisí s páry, které jsou šíleně zamilovaní a jeden z druhého nadšení. Takže je to dobré, tohoto cíle v komunikaci s ženou dosáhnout. Souhlas? Výsledek tedy bude: Ona s tebou doopravdy ráda mluví! Jiný závěr si zatím nedělej.

3. Ona začne konverzaci s tebou

Žena, která by oslovovala neznámého sama od sebe, je poněkud vzácný případ. Pokud to udělá, je to buď kvůli tomu, že je velmi společenská a nebo se o tebe velmi zajímá. Pokud se k tobě přiblíží s výrazem jako "Myslím, že jsem tě někde viděli?" Je to pro tebe supr znamení! Nicméně dle mého upřímně takřka výjimečné. Spíše tohle je na Tobě. Nicméně, pokud už se to stane, zbystři! 

 • Trochu do hloubky: Když se začne ptát otevřenými otázkami, které vyžadují odpovědi více než jen ano nebo ne, je to znamení, že chce prodloužit rozhovor a že se jedná více jak o pouhou společenskou konverzaci. Zlaté pravidlo je, že když už žena přistoupí první k tobě, a ne naopak, ať už je důvod jakýkoli, a snaží se prodlužovat konverzaci tím, že tě škádlí a usmívá se brzy na začátku, jako kdyby jste se znali již dlouhou dobu,  projevuje "zájem o další pokec". Snadno přebereš již iniciativu :) Ona má jednoduše potřebu, tě vidět znovu. 

4. Miluje tvoje vtipy nebo se často směje v tvé přítomnosti

Žena, která se s Tebou směje hodně během rozhovoru nebo se často směje tvým vtipům, má tvou společnost ráda a užívá si jí! I když jsou třeba tvoje vtipy úplně mimo, to je jedno. Zapamatuj si, že je úúúplně jedno, co vlastně říkáš. A pokud tě má jakkoli ráda a použije nějaké ty komplimenty, hmmmm ... Ona ti lichotila;)

5. Ptá se tě na tvé aktivity

V tomhle jsme občas my muži dost tupý a potřebujeme to slyšet na přímo. Nicméně ženy jsou "více taktní". Už se tě zeptala, co děláš za koníčky, za práci, ve volném čase, atd.? Pokud ti pokládá řadu otázek na téma tvých aktivit, může to být zrovna její způsob, jak ti říká: "Hele, pozvi mě, půjdu s tebou ráda, ráda se přijdu podívat, ráda se přidám!"  Když se tě zeptá na film, jaký se ti líbí, může to být znamení znamení, že by ráda přijala pozvání jít společně do kina. Pokud se tě zeptá: "Tančíš?" nebo něco podobného, zkus jí pozvat do tanečního klubu s přáteli a pozoruj její rekci. Může to zrovna klapnout! Vždy buď kreativní, když plánuješ první společnou aktivitu a nezapomeň být vždy pravý gentleman.

6. Ona tě chválí

O tom jsem se již okrajově zmínil. Ženy mají velmi malou praxi v lichocení mužů. MY jsme dost ješitní a je to naše slabé místo a rádi si lichotky vyslechneme. Ženy toto prostě moc v povědomí nemají. Ženy se navzájem lichotí a vychvalují hodně, ale když už vychválí mezi sebou muže, je to obecně velmi dobré znamení. Ať už je to kompliment o tvojí kráse, tvém oblečení nebo tvé osobnosti, nezapomeň vždy ocenit takový komentář a spatřuj to jako dobré znamení zájmu o tebe!

 7. Ona mluví o sexu

Některé ženy milují mluvit o tom, co je vzrušuje sexuálně. (V závislosti na věk ženy, se kterou se vídáš). Nechtějí s tebou hned hupsnout do postele, jak si teď myslíš. Jen chtějí ukázat svou divokou stránku právě trochu tím, že o to mluví. Je důležité si uvědomit, že ženy milují sex stejně jako my muži, jen o tom tak nemluví;) A co to znamená a jaký tohle všechno má význam právě pro tebe? Ona chce fyzický kontakt! Vrrr!

8. Ona začne s fyzickým kontaktem

Žena, která se tě dotkne, když mluvíš, projevuje o tebe zájem. To by mohla být její ruka na tvojí paži nebo na koleni. Obvykle je to právě žena, která iniciuje fyzický kontakt! Žena je ta, která dává souhlas k tomu, zda se dostaneš u ní na třetí metu! Fyzickým kontaktem ti dává najevo, že se ona s tebou cítí pohodlně a chce jít dál. Skutečnost, že se dotýká ona tebe v horní části hrudníku, krku, na rtech nebo ve vlasech, znamená, že se třeba i podvědomě snaží, abys jí svedl. To se také počítá za znamení!

9. Udělá ti radost dárkem nebo pozorností

Ženy jsou velmi horlivý vyjadřovat své pocity malými drobnostmi, jako jsou malé pozornosti. My muži tohle často moc nevnímáme. Když ti dá dárek, ukazuje to jen na to, že jí  na tobě opravdu záleží a je ochotna věnovat svůj čas tvému štěstí. No .... Proč čekat. Krok vpřed, ne?

10. Její rty, vlasy, krk

Už jsi se někdy soustředil jen na její rty a její vlasy, když s tebou mluví? Co dělá s vlasy? Upravuje si je, přehazuje si je nebo si je před tebou upravuje? A jak se změní barva jejích rtů, když je právě s tebou?  Olizuje si své rty? Dívá se Tobě na rty? Tak to se s Tebou chce podvědomě líbat.  Zčervená jí lehce krk nad výstřihem nebo tváře?  Hmmm, tak tam něco mezi tebou a jí jiskří. Slovy může říkat úplně něco jiného, ale podvědomí neumí lhát a tělo mluví samo o sobě i beze slov. Poslouchej, co její tělo říká a dívej se na ní celou, ne jen do jejího výstřihu;)

Na vysvětlenou závěrem

Je hodně důležité, abys těchto deset bodů nebral jako alfu a omegu. Všech deset bodů jsou tipy a principy, nikoli pravidla. Tedy jinak řečeno v určitých souvislostech a situacích to tak je a fungují. Jen prostě je mít na paměti a mít v hlavě alarm, pokud se s nimi setkáš.

Teď, když jsi poznal některé signály řeči těla ve vzájemné přitažlivosti, je to o pozorování a ověření si těchto principů v praxi. 

Hodně štěstí!5 komentářů:

 1. souhlas, ale zas tohle jsou fakt jasný sinály kdy není moc co řešit..a zas tak často se nedějou to už musí bejt ten zájem extrémní mám na mysli 1. setkání.K věci kdy se ona ptá bych dodal že v podstatě jakýkoli otázky (kromě těch pracovních) ukazujou zájem. Teď se mi dostral do PC ebook Undercover Sex signals tak jen najít čas to pročíst, člověk by netušil jak to může bejt šíleně dlouhý :))

  OdpovědětSmazat
 2. Ondro, ano jsou to jasné obecné signály, až na 2. A tohle není o prvním setkání a pickuperství už vůbec ne. každopádně díky za komentář! A undercover sex signals mi taky leží v mé notebook knihovně:)

  OdpovědětSmazat
 3. :-) je pravda že to s námi ženský mají občas těžký, někdy se na nás musí hodně okatě :D

  OdpovědětSmazat
 4. Tam je napsaný oční kontakt ale já sem takový strašpitel že se na muže kterýxse mi líbí pořád dívám ale když se na mě on otočí tak okamžitě uhnu pohledem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tohle je zásadní. A dobrá zpráva je: dá se to naučit. Kamkoli jedeš, jdeš, dívej se ženám do očí a usměj se. Budeš překvapený jejich reakcí. Cvič, cvič, cvič;)

   Smazat

Používá technologii služby Blogger.