Header Ads

Tady běhá text
recent

"Je ten čů*ák ještě prezidentem?"


A zase si drsně utahujeme z hlavy státu... A vlastně proč ne. Říká se: "Konec dobrý, všechno dobrý", ne? Máme zase po volbách prezidenta. Dopadlo to, jak to dopadlo, nic se nemění. Jako národ jsme asi ještě stále připosraní ze změny,  připosraní z něčeho nového. 
Znáte odpověď na nejzásadnější otázku malého vesmíru v srdci Evropy?

"Je ten čůrák ještě prezidentem?" (www.jetencurakjesteprezidentem.cz

A pokud získáte odpověď, uklidní vás to nebo vás to rozzuří do úplně běla. Pokud jste správný Čech, škodolibě se pousmějete na Milošův účet (www.milosuvucet.cz) a nebo na účet těch druhých.

Zeman zase nasral polovinu národa.

Tak pěkně děkujeme, fakt to stačilo. 

Nebojte, v tom stěžování a nadávání můžete pokračovat  i dalších pět let. Celých pět let zbývá do vypršení druhého prezidentského mandátu Miloše Zemana. (www.zemancountdown.cz). Dobrá zpráva je, že za pět let, už Zeman kandidovat nemůže.  a pak nás nerozhodí ani hlášky jako "kunda sem kunda tam". (www.kundasemkundatam.cz)

Máme pět let na to, rozmyslet se, zda takový bezpáteřní omyl chceme opakovat, nebo zda nám to zase bude buřt. Vždyť tam přeci někdo musí být a nic s tím neuděláme.Protože Zemanovy voliči k urně dojdou a budou volit stejného ču*áka ne-li horšího, než je on sám...

A pokud budete klesat na mysli, zahrajte si Pussy Walk 2 (www.pussywalk.com), už je i druhý díl. Možná z toho poblouznění vystřízlivíte a k té urně dojdete.


Zemanovi patří teď jediná "urna" (se vší ctí a úctou k živému člověkovi) a tu doufám naplní jak se patří ve správný čas. Pak bude asi Zeman plně transparentní (www.transparentnimilos.cz).Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.